2018
zondag 17 June 2018 15:00 CC De Herbakker - Eeklo Pluche (3+)
dinsdag 22 May 2018 13:30 CC Den Blank - Overijse Vogelvlucht (10+)
woensdag 28 March 2018 10:00 CC Ter Vesten - Beveren Vogelvlucht (10+)
dinsdag 27 March 2018 10:00 - 14:00 CC Ter Vesten - Beveren Vogelvlucht (10+)
maandag 26 March 2018 14:00 CC Ter Vesten - Beveren Vogelvlucht (10+)
donderdag 22 March 2018 14:00 CC Stroming - Berlare Vogelvlucht (10+)
dinsdag 20 March 2018 10:00 - 13:45 CC Stroming - Evergem Vogelvlucht (10+)
maandag 19 March 2018 10:00 - 13:45 CC Stroming - Evergem Vogelvlucht (10+)
donderdag 15 March 2018 10:00 - 13:45 CC De Breughel - Bree Vogelvlucht (10+)
dinsdag 13 March 2018 10:30 - 13:30 GC De Markthallen - Herk-de-Stad Vogelvlucht (10+)
maandag 12 March 2018 10:30 - 13:30 CC - Asse Vogelvlucht (10+)
vrijdag 9 March 2018 Essen - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 8 March 2018 10:00 - 13:45 CC Temse - Theaterzaal Roxy Vogelvlucht (10+)
donderdag 8 March 2018 Mechelen - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 6 March 2018 10:00 - 14:00 CC De Schakel - Waregem Vogelvlucht (10+)
dinsdag 6 March 2018 Overijse - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 5 March 2018 10:30 - 13:30 CC Het Bolwerk - Vilvoorde Vogelvlucht (10+)
vrijdag 2 March 2018 10:00 - 14:00 GC 't Groenendal - Merelbeke Vogelvlucht (10+)
donderdag 1 March 2018 14:00 GC 't Groenendal - Merelbeke Vogelvlucht (10+)
dinsdag 27 February 2018 13:40 CC De Spil - Roeselare Vogelvlucht (10+)
dinsdag 27 February 2018 Vorselaar - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 26 February 2018 13:40 CC De Spil - Roeselare Vogelvlucht (10+)
vrijdag 23 February 2018 Ieper - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 23 February 2018 10:30 - 13:30 Cultuurcentrum - Beringen Vogelvlucht (10+)
donderdag 22 February 2018 13:30 Cultuurcentrum - Beringen Vogelvlucht (10+)
donderdag 22 February 2018 Ieper - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 21 February 2018 Ieper - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 20 February 2018 Ieper - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 20 February 2018 10:30 - 13:30 GC Tentakel - Zonhoven Vogelvlucht (10+)
maandag 19 February 2018 Ieper - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 19 February 2018 10:30 - 13:30 GC De Zandloper - Wemmel Vogelvlucht (10+)
zondag 18 February 2018 15:00 CC De Bogaard - Sint-Truiden Pluche (3+)
donderdag 15 February 2018 15:00 CC Brasschaat Pluche (3+)
woensdag 14 February 2018 14:30 CC De Kern - Wilrijk Pluche (3+)
donderdag 8 February 2018 Bree - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 6 February 2018 Beringen - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 5 February 2018 9:45 - 13:45 Cultuurhuis De Leest - Izegem Vogelvlucht (10+)
zondag 4 February 2018 15:00 GC 't Groenendal - Merelbeke Pluche (3+)
zaterdag 3 February 2018 15:00 Theatergarage, Borgerhout Pluche (3+)
vrijdag 2 February 2018 10:45 - 13:30 Theatergarage, Borgerhout Pluche (3+)
donderdag 1 February 2018 10:00 - 13:30 CC De Fabriek - Sint-Lievens-Houtem Pluche (3+)
woensdag 31 January 2018 Geel - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 31 January 2018 10:00 GC de Muze - Meise Vogelvlucht (10+)
dinsdag 30 January 2018 10:00 - 14:00 GC de Muze - Meise Vogelvlucht (10+)
maandag 29 January 2018 Geel - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 29 January 2018 10:00 - 13:30 GC De Factorij - Zaventem Vogelvlucht (10+)
donderdag 25 January 2018 Deinze - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 24 January 2018 Malle - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 23 January 2018 13:30 CC Strombeek Vogelvlucht (10+)
dinsdag 23 January 2018 Anzegem - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 22 January 2018 Halle - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 18 January 2018 10:00 - 14:00 Rataplan, Borgerhout Pluche (3+)
woensdag 17 January 2018 14:00 - 16:00 Rataplan, Borgerhout - PREMIERE(S) Pluche (3+)
woensdag 10 January 2018 14:00 TRY-OUT CC Palethe, Overpelt Pluche (3+)
woensdag 3 January 2018 15:15 Spekkenfestival - Tinnenpot, Gent
2017
woensdag 13 December 2017 9:15 - 10:45 't Bruggeske - Kapellen
dinsdag 12 December 2017 10:45 - 14:00 't Bruggeske - Kapellen
maandag 11 December 2017 10:00 - 13:30 CC 't Schaliken - Herentals
vrijdag 8 December 2017 10:30 - 13:30 Dienstcultuur - Gemeente Essen
donderdag 7 December 2017 10:30 - 13:30 Dienstcultuur - Gemeente Essen
dinsdag 5 December 2017 10:30 - 13:30 GC De Zeyp - Ganshoren
donderdag 30 November 2017 10:30 - 14:00 GC Jan van der Noot - Brecht
dinsdag 28 November 2017 10:45 - 13:30 CC De Kruisboog - Tienen
maandag 27 November 2017 10:45 - 13:30 CC De Kruisboog - Tienen
dinsdag 21 November 2017 10:00 - 14:00 GC Hoogendonck, Waasmunster
dinsdag 14 November 2017 CC Brasschaat
maandag 13 November 2017 CC Brasschaat
donderdag 11 May 2017 VM Vilvoorde - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 9 May 2017 VM Aarschot - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 8 May 2017 VM Aarschot - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 4 May 2017 VM Ninove - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 2 May 2017 VM Sint-Niklaas - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 28 April 2017 VM Schoten - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 27 April 2017 VM Oostende - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 25 April 2017 VM Schoten - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 24 April 2017 VM Schoten - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 21 April 2017 VM Waregem - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 20 April 2017 VM Waregem - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 18 April 2017 VM Waregem - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 29 March 2017 VM Vorselaar - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 24 March 2017 VM Sint-Niklaas - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 23 March 2017 VM Sint-Niklaas - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 20 March 2017 VM Mol - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 15 March 2017 VM Beringen - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 14 March 2017 VM Lanaken - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 13 March 2017 VM Lanaken - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 10 March 2017 VM Mortsel - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 9 March 2017 VM Mortsel - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 8 March 2017 VM Strombeek - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 7 March 2017 VM Strombeek - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 6 March 2017 VM Strombeek - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 23 February 2017 10:00-14:00 GC Anzegem
dinsdag 21 February 2017 10:00-14:00 CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
maandag 20 February 2017 14:00 CC Zwaneberg - Heist-op-den-Berg
vrijdag 17 February 2017 13:30 CC DE Mol - Lier
donderdag 16 February 2017 10:15-13:30 CC De Borre - Bierbeek
dinsdag 14 February 2017 CC 't Schaliken - Herentals
vrijdag 10 February 2017 VM Halle - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 9 February 2017 10:30-13:30 CC Lanaken
donderdag 9 February 2017 10:30-13:30 CC Maasmechelen Vogelvlucht (10+)
woensdag 8 February 2017 10:30 CC Lanaken
dinsdag 7 February 2017 10:00 CC Stroming - Berlare
dinsdag 7 February 2017 10:30 - 14:00 CC De Steiger - Menen Vogelvlucht (10+)
dinsdag 31 January 2017 10:00 - 13:45 CC De Herbakker - Eeklo
maandag 30 January 2017 13:45 CC De Herbakker - Eeklo
vrijdag 27 January 2017 10:30-13:30 Dienstcultuur - Gemeente Essen
donderdag 26 January 2017 10:30-13:30 Dienstcultuur - Gemeente Essen
dinsdag 24 January 2017 10:30-13:30 Dienstcultuur - Gemeente Essen
maandag 23 January 2017 11:00 - 13:30 Dienstcultuur - Gemeente Essen
donderdag 19 January 2017 14:00 OC De Troubadour - Bissegem
woensdag 18 January 2017 10:00 GC 't Blikveld - Bonheiden
dinsdag 17 January 2017 10:00 - 13:45 GC 't Blikveld - Bonheiden
donderdag 12 January 2017 14:00 CC De Kern - Wilrijk
woensdag 11 January 2017 15:00 Rataplan, Borgerhout
2016
vrijdag 16 December 2016 10:30 - 14:00 OC Kapellen - op locatie in het Rode Kruis OC Kazerneweg 35 Vogelvlucht (10+)
donderdag 15 December 2016 10:00 - 14:00 CC Sint-Niklaas - op locatie in het Rode Kruis OC Kasteelstraat 8 Vogelvlucht (10+)
woensdag 14 December 2016 10:00-15:00 CC Sint-Niklaas - op locatie in het Rode Kruis OC Kasteelstraat 8 Vogelvlucht (10+)
dinsdag 13 December 2016 10:00 - 14:00 CC Sint-Niklaas - op locatie in het Rode Kruis OC Kasteelstraat 8 Vogelvlucht (10+)
dinsdag 6 December 2016 10:00 - 14:00 CC De Steiger - Boom Vogelvlucht (10+)
maandag 5 December 2016 10:00-13:00 CC De Bogaard - Sint-Truiden (op locatie) Vogelvlucht (10+)
vrijdag 2 December 2016 13:30 OC De Vonke - Kortrijk (Heule) Vogelvlucht (10+)
donderdag 1 December 2016 10:30-13:30 CC Lanaken Vogelvlucht (10+)
dinsdag 29 November 2016 10:30-13:30 CC Belgica - Dendermonde Vogelvlucht (10+)
maandag 28 November 2016 14:00 GC De Kluize - Oosterzele Vogelvlucht (10+)
vrijdag 25 November 2016 10:30-14:00 GC Jan van der Noot - Brecht Vogelvlucht (10+)
dinsdag 22 November 2016 10:30-14:00 CC Nova - Wetteren Vogelvlucht (10+)
maandag 21 November 2016 14:00 CC 't Aambeeld - Aartselaar Vogelvlucht (10+)
vrijdag 18 November 2016 13:30 CC Muze - Heusden-Zolder Vogelvlucht (10+)
donderdag 17 November 2016 10:30-14:00 CC Brasschaat Vogelvlucht (10+)
woensdag 16 November 2016 10:30 CC Brasschaat Vogelvlucht (10+)
dinsdag 15 November 2016 10:30-13:30 CC Palethe, Overpelt Vogelvlucht (10+)
vrijdag 11 November 2016 14h - 16h Rataplan, Borgerhout - PREMIERE(S) Vogelvlucht (10+)
donderdag 10 November 2016 10:00 - 14:00 Rataplan, Borgerhout Vogelvlucht (10+)
woensdag 4 May 2016 Neerpelt - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
maandag 2 May 2016 Antwerpen - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 15 April 2016 Berchem - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 12 April 2016 Duffel - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
woensdag 16 March 2016 14:30 CC De Kruisboog - Tienen
vrijdag 11 March 2016 10:00 CC De Steiger - Boom
vrijdag 11 March 2016 14:00 CC De Steiger - Boom
donderdag 10 March 2016 10:30 CC Ter Dilft - Bornem (Clubzaaltje Hingene)
donderdag 10 March 2016 14:00 CC Ter Dilft - Bornem (Clubzaaltje Hingene)
zondag 6 March 2016 11:00 GC Ter Kommen - Hoeselt
vrijdag 4 March 2016 13:30 GC De Kroon - Sint-Agatha-Berchem
vrijdag 4 March 2016 10:00 GC De Kroon - Sint-Agatha-Berchem
donderdag 3 March 2016 13:30 GC De Kroon - Sint-Agatha-Berchem
dinsdag 1 March 2016 10:00 CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
maandag 29 February 2016 10:00 CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
maandag 29 February 2016 14:00 CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
dinsdag 23 February 2016 10:00 CC Het Spoor - Harelbeke
dinsdag 23 February 2016 14:00 CC Het Spoor - Harelbeke
maandag 22 February 2016 14:00 GC 't Groenendal - Merelbeke
maandag 22 February 2016 10:00 GC 't Groenendal - Merelbeke
zondag 21 February 2016 15:15 GC 't Groenendal - Merelbeke
donderdag 18 February 2016 13:30 CC De Plomblom - Ninove
donderdag 18 February 2016 13:30 CC De Plomblom - Ninove
dinsdag 16 February 2016 10:00 CC 't Vondel - Halle
dinsdag 16 February 2016 13:30 CC 't Vondel - Halle
maandag 15 February 2016 13:30 CC 't Vondel - Halle
maandag 1 February 2016 Antwerpen - adres op aanvraag De Giscorrectie ism Bad van Marie
vrijdag 29 January 2016 10:00 CC Wevelgem (OC De Stekke, Moorsele)
vrijdag 29 January 2016 13:30 CC Wevelgem (OC De Stekke, Moorsele)
dinsdag 26 January 2016 10:00 CC Ter Vesten - Beveren
dinsdag 26 January 2016 14:00 CC Ter Vesten - Beveren
zaterdag 23 January 2016 19:00 CC De Bogaard - Sint-Truiden
donderdag 21 January 2016 10:30 CC Luchtbal - Antwerpen
donderdag 21 January 2016 14:00 CC Luchtbal - Antwerpen
dinsdag 19 January 2016 10:00 CC Casino - Houthalen-Helchteren
dinsdag 19 January 2016 13:30 CC Casino - Houthalen-Helchteren
maandag 11 January 2016 10:30 CC 't Getouw - Mol
maandag 11 January 2016 13:30 CC 't Getouw - Mol
2015
donderdag 26 November 2015 Antwerpen De Giscorrectie ism Bad van Marie
dinsdag 17 November 2015 Antwerpen De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 12 November 2015 Antwerpen De Giscorrectie ism Bad van Marie
donderdag 15 October 2015 Xaveriuscollege - Borgerhout PREMIERE De Giscorrectie ism Bad van Marie
2014
donderdag 11 December 2014 10u - 13u30 CC Muze, Heusden-Zolder
dinsdag 9 December 2014 10u30 - 14u CC 't Aambeeld, Aartselaar
maandag 8 December 2014 13u45 CC De Bogaard, Sint-Truiden
donderdag 4 December 2014 10u30 Altenakapel Kontich
dinsdag 2 December 2014 13u45 Altenakapel Kontich
maandag 1 December 2014 10u - 14u GC De Kluize, Oosterzele
donderdag 27 November 2014 13u30 CC Palethe, Overpelt
dinsdag 25 November 2014 10u30 - 14u CC Nova, Wetteren
vrijdag 21 November 2014 10u30 - 13u30 C-Mine, Genk
woensdag 19 November 2014 10u CC Brasschaat
dinsdag 18 November 2014 14h00 CC Brasschaat
zaterdag 15 November 2014 14u - 16u Rataplan, Borgerhout
vrijdag 14 November 2014 10u - 14u Rataplan, Borgerhout
donderdag 13 November 2014 10u - 14u Rataplan, Borgerhout - PREMIERE
donderdag 27 March 2014 10:00 - 13:45 Cultuurcentrum - Temse
woensdag 26 March 2014 10:00 Cultuurcentrum - Temse
dinsdag 25 March 2014 10:00 - 13:30 CC Asse - Asse
maandag 24 March 2014 10:00 - 13:30 CC Asse - Asse
dinsdag 18 March 2014 9:45 - 13:45 CC De Leest - Izegem
maandag 17 March 2014 13:45 CC De Leest - Izegem
woensdag 12 March 2014 10:30 OC De Djoelen - Oud-Turnhout
dinsdag 11 March 2014 10:30 - 13:30 OC De Djoelen - Oud-Turnhout
woensdag 26 February 2014 10:00 CC Den Blank - Overijse
dinsdag 25 February 2014 13:30 CC Den Blank - Overijse
maandag 24 February 2014 10:45 - 13:30 CC De Kruisboog - Tienen
donderdag 20 February 2014 10:00 - 13:30 CC Casino - Houthalen-Helchteren
woensdag 19 February 2014 10:00 GC 't Groenendal - Merelbeke
dinsdag 18 February 2014 10:00 - 14:00 GC 't Groenendal - Merelbeke
maandag 17 February 2014 10:00 - 14:00 CC De Brouckere - Torhout
donderdag 6 February 2014 10:00 - 13:45 GC De Kluize - Oosterzele
2013
dinsdag 26 March 2013 10:00 - 14:00 GC Den Ichter - Opglabbeek
vrijdag 22 March 2013 10:00 - 14:00 CC De Kern - Wilrijk
donderdag 21 March 2013 10:00 - 14:00 CC De Kern - Wilrijk
dinsdag 19 March 2013 10:00 - 13:45 CC De Herbakker - Eeklo
maandag 18 March 2013 13:45 CC De Herbakker - Eeklo
donderdag 14 March 2013 10:00 - 14:00 Uithuis - Hoboken
dinsdag 12 March 2013 10:00 - 13:30 CC Kapellen - Kapellen
vrijdag 8 March 2013 10:00 - 13:30 CC De Plomblom - Ninove
donderdag 7 March 2013 14:00 CC Ter Dilft - Bornem
dinsdag 5 March 2013 10:30 - 13:30 CC Schoten - Schoten
maandag 4 March 2013 13:30 CC Schoten - Schoten
dinsdag 26 February 2013 13:30 OC De Kruierie - Balen
maandag 25 February 2013 10:30 - 13:30 CC Muze - Heusden-Zolder
2012
vrijdag 7 December 2012 10:30 CC Jan Tervaert - Hamme
donderdag 6 December 2012 10:30 - 14:00 CC Jan Tervaert - Hamme
dinsdag 4 December 2012 10:30 - 13:30 OC Buitinck - Beringen
maandag 3 December 2012 13:30 OC Buitinck - Beringen
dinsdag 27 November 2012 10:00 - 14:00 Cultuurcentrum - Brugge
maandag 26 November 2012 14:00 Cultuurcentrum - Brugge
donderdag 22 November 2012 14:00 GC De Zeyp - Ganshoren
woensdag 21 November 2012 10:00 CC De Steiger - Menen
dinsdag 20 November 2012 10:30 - 13:30 CC 't Getouw - Mol
maandag 19 November 2012 14:00 CC De Steiger - Menen
zondag 18 November 2012 15:00 CC 't Vondel - Halle
woensdag 14 November 2012 10:00 GC 't Blikveld - Bonheiden
dinsdag 13 November 2012 10:00 - 13:45 GC 't Blikveld - Bonheiden
maandag 12 November 2012 10:00 - 14:00 CC De Steiger - Boom
vrijdag 9 November 2012 10:30 - 13:30 CC De Adelberg - Lommel
donderdag 8 November 2012 10:30 - 13:45 GC De Maalbeek - Etterbeek
woensdag 7 November 2012 10:00 CC 't Schaliken - Herentals
dinsdag 6 November 2012 10:00 - 13:30 CC 't Schaliken - Herentals
vrijdag 26 October 2012 10:30 - 13:30 CC Lanaken - Lanaken
dinsdag 23 October 2012 10:30 - 13:30 CC Het Gasthuis - Aarschot
maandag 22 October 2012 13:30 CC Het Gasthuis - Aarschot
maandag 22 October 2012 13:30 CC Het Gasthuis - Aarschot
vrijdag 19 October 2012 10:30 - 13:30 GC De Rinck - Anderlecht
donderdag 18 October 2012 10:30 - 13:30 GC De Rinck - Anderlecht
woensdag 17 October 2012 10:30 CC Nova - Wetteren
dinsdag 16 October 2012 10:30 - 13:30 CC Nova - Wetteren
maandag 15 October 2012 10:30 - 14:00 CC Luchtbal - Antwerpen
vrijdag 12 October 2012 10:30 - 13:30 GC De Kriekelaar - Schaarbeek
donderdag 11 October 2012 10:15 - 13:30 CC De Borre - Bierbeek
dinsdag 9 October 2012 10:30 - 13:30 CC Maasmechelen - Maasmechelen
maandag 8 October 2012 15:00 CC Lokeren - Lokeren
donderdag 4 October 2012 10:00 - 14:00 CC Stroming - Berlare
dinsdag 2 October 2012 10:00 - 14:00 CC Ter Vesten - Beveren
maandag 1 October 2012 14:00 CC Ter Vesten - Beveren
zondag 1 April 2012 14:30 CC De Kern - Wilrijk
vrijdag 30 March 2012 10:30 - 14:00 CC De Kern - Wilrijk
dinsdag 27 March 2012 10:00 - 13:30 CC Belgica - Dendermonde
donderdag 8 March 2012 13:30 CC Muze - Heusden-Zolder
woensdag 7 March 2012 10:00 Altenakapel - Kontich
dinsdag 6 March 2012 10:30 - 13:45 Altenakapel - Kontich
dinsdag 31 January 2012 10:00 CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
maandag 30 January 2012 14:00 CC Sint-Niklaas - Sint-Niklaas
woensdag 18 January 2012 15:00 CC Brasschaat - Brasschaat
woensdag 18 January 2012 17:00 - 19:00 CC 't Aambeeld - Aartselaar
vrijdag 13 January 2012 14:00 - 20:00 Rataplan - Borgerhout
donderdag 12 January 2012 10:00 - 14:00 Rataplan - Borgerhout
woensdag 11 January 2012 15:00 Rataplan - Borgerhout