2019
zondag 29 September 2019 14:00 de Warande, Turnhout - PREMIERE Nautilus (8+)
maandag 30 September 2019 13:45 de Warande, Turnhout Nautilus (8+)
maandag 30 September 2019 10:30 de Warande, Turnhout Nautilus (8+)
maandag 7 October 2019 14:00 CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg Nautilus (8+)
dinsdag 8 October 2019 10:00 CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg Nautilus (8+)
dinsdag 8 October 2019 14:00 CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg Nautilus (8+)
zaterdag 12 October 2019 19:00 CC De Factorij, Zaventem Nautilus (8+)
dinsdag 15 October 2019 10:00 CC Stroming, Berlare Nautilus (8+)
dinsdag 15 October 2019 14:00 CC Stroming, Berlare Nautilus (8+)
dinsdag 22 October 2019 10:00 GC 't Blikveld, Bonheiden Nautilus (8+)
dinsdag 22 October 2019 13:45 GC 't Blikveld, Bonheiden Nautilus (8+)
donderdag 24 October 2019 10:30 GC Tentakel, Zonhoven Nautilus (8+)
donderdag 24 October 2019 13:30 GC Tentakel, Zonhoven Nautilus (8+)
vrijdag 25 October 2019 13:30 cultuurcentrum Muze, Heusden-Zolder Nautilus (8+)
zondag 27 October 2019 17:00 CC De Spil - Roeselare Nautilus (8+)
zondag 17 November 2019 11:00 CC Beringen (Casino) Pluche (3+)
zondag 17 November 2019 14:00 CC Beringen (Casino) Pluche (3+)
maandag 18 November 2019 13:30 CC Beringen (Casino) Pluche (3+)
maandag 18 November 2019 10:30 CC Beringen (Casino) Pluche (3+)
woensdag 20 November 2019 15:00 Leuven Minnepoort (org. PIEP) Pluche (3+)
woensdag 20 November 2019 17:00 Leuven Minnepoort (org. PIEP) Pluche (3+)
zondag 24 November 2019 11:00 GC Essegem - Jette Pluche (3+)
maandag 25 November 2019 10:30 GC Essegem - Jette Pluche (3+)
maandag 25 November 2019 13:30 GC Essegem - Jette Pluche (3+)
dinsdag 26 November 2019 10:30 De Markthallen - Herk-de-Stad Pluche (3+)
dinsdag 26 November 2019 13:30 De Markthallen - Herk-de-Stad Pluche (3+)
donderdag 28 November 2019 09:10 De Markthallen - Herk-de-Stad Pluche (3+)
donderdag 28 November 2019 10:30 De Markthallen - Herk-de-Stad Pluche (3+)
donderdag 28 November 2019 13:30 De Markthallen - Herk-de-Stad Pluche (3+)
zondag 1 December 2019 11:00 GC Werf 44 - Schilde Pluche (3+)
maandag 2 December 2019 10:30 Co Nova, Antwerpen-Kiel Pluche (3+)
maandag 2 December 2019 14:00 Co Nova, Antwerpen-Kiel Pluche (3+)
dinsdag 3 December 2019 10:30 CC Casino - Houthalen-Helchteren Pluche (3+)
dinsdag 3 December 2019 13:30 CC Casino - Houthalen-Helchteren Pluche (3+)
woensdag 4 December 2019 09:15 CC Casino - Houthalen-Helchteren Pluche (3+)
donderdag 5 December 2019 10:30 CC Casino - Houthalen-Helchteren Pluche (3+)
donderdag 5 December 2019 10:00 Cultuurcentrum Het Perron - Ieper Pluche (3+)
donderdag 5 December 2019 13:30 Cultuurcentrum Het Perron - Ieper Pluche (3+)
vrijdag 6 December 2019 09:00 Cultuurcentrum Het Perron - Ieper Pluche (3+)
vrijdag 6 December 2019 10:30 Cultuurcentrum Het Perron - Ieper Pluche (3+)
vrijdag 6 December 2019 13:30 Cultuurcentrum Het Perron - Ieper Pluche (3+)
zondag 8 December 2019 15:00 CC Lokeren Pluche (3+)
maandag 9 December 2019 10:00 CC Lokeren Pluche (3+)
maandag 9 December 2019 13:45 CC Lokeren Pluche (3+)
dinsdag 10 December 2019 10:00 CC Lokeren Pluche (3+)
dinsdag 10 December 2019 13:45 CC Lokeren Pluche (3+)
zaterdag 14 December 2019 11:00 GC De Zeyp - Ganshoren Pluche (3+)
zondag 15 December 2019 14:30 Cultuurcentrum Wevelgem Pluche (3+)
zondag 15 December 2019 16:00 Cultuurcentrum Wevelgem Pluche (3+)
2020
maandag 13 January 2020 10:00 CC Westrand - Dilbeek Nautilus (8+)
maandag 13 January 2020 13:30 CC Westrand - Dilbeek Nautilus (8+)
dinsdag 21 January 2020 13:30 CC 't Schaliken - Herentals Nautilus (8+)
dinsdag 21 January 2020 10:00 CC 't Schaliken - Herentals Nautilus (8+)
donderdag 30 January 2020 10:30 CC Lanaken Nautilus (8+)
donderdag 30 January 2020 13:30 CC Lanaken Nautilus (8+)
dinsdag 4 February 2020 13:30 de VELINX - Tongeren Nautilus (8+)
donderdag 6 February 2020 10:30-13:30 OC De Kleine Beer - Beernem Nautilus (8+)
dinsdag 11 February 2020 14:00 Stadsschouwburg - Sint-Niklaas Nautilus (8+)
dinsdag 11 February 2020 10:00 Stadsschouwburg - Sint-Niklaas Nautilus (8+)
dinsdag 11 February 2020 14:00 Stadsschouwburg - Sint-Niklaas Nautilus (8+)
donderdag 13 February 2020 10:00 CC Ter Dilft - Bornem Nautilus (8+)
donderdag 13 February 2020 14:00 CC Ter Dilft - Bornem Nautilus (8+)
dinsdag 18 February 2020 10:00 De Werf - Aalst Nautilus (8+)
dinsdag 18 February 2020 13:45 De Werf - Aalst Nautilus (8+)
dinsdag 3 March 2020 10:30 CC 't Aambeeld - Aartselaar Nautilus (8+)
dinsdag 3 March 2020 14:00 CC 't Aambeeld - Aartselaar Nautilus (8+)
donderdag 5 March 2020 10:15 CC de Bogaard - Sint-Truiden Nautilus (8+)
donderdag 5 March 2020 13:45 CC de Bogaard - Sint-Truiden Nautilus (8+)
dinsdag 10 March 2020 13:30 CC 't Vondel - Halle Nautilus (8+)
dinsdag 10 March 2020 10:30 CC 't Vondel - Halle Nautilus (8+)
vrijdag 13 March 2020 10:30 CC Palethe - Pelt Nautilus (8+)
vrijdag 13 March 2020 13:30 CC Palethe - Pelt Nautilus (8+)
zondag 15 March 2020 15:00 Rataplan - Borgerhout Nautilus (8+)
maandag 16 March 2020 10:30 Rataplan - Borgerhout Nautilus (8+)
maandag 16 March 2020 14:00 Rataplan - Borgerhout Nautilus (8+)
dinsdag 24 March 2020 10:00 CC Lux - Kapellen Nautilus (8+)
dinsdag 24 March 2020 14:00 CC Lux - Kapellen Nautilus (8+)
vrijdag 27 March 2020 10:45 CC Deurne (Podium) Nautilus (8+)
vrijdag 27 March 2020 14:00 CC Deurne (Podium) Nautilus (8+)
zaterdag 28 March 2020 19:00 Cultuurcentrum Brasschaat Nautilus (8+)
dinsdag 31 March 2020 10:30 VC De Schelde - Zandvliet Nautilus (8+)
dinsdag 31 March 2020 14:00 VC De Schelde - Zandvliet Nautilus (8+)
zondag 19 April 2020 10:30 CC Lanaken Pluche (3+)
donderdag 23 April 2020 11:00 Het Oude Badhuis - Antwerpen Pluche (3+)
donderdag 23 April 2020 13:30 Het Oude Badhuis - Antwerpen Pluche (3+)
woensdag 6 May 2020 10:30 GC de Bosuil - Overijse Pluche (3+)
zaterdag 16 May 2020 14:00 CC de borre - Bierbeek Pluche (3+)
zaterdag 16 May 2020 16:00 CC de borre - Bierbeek Pluche (3+)
zondag 17 May 2020 11:00 De Zwalmparel - Zwalm Pluche (3+)
zondag 17 May 2020 14:00 De Zwalmparel - Zwalm Pluche (3+)
dinsdag 2 June 2020 10:00 OC De Merselborre - Sint-Pieters-Leeuw Pluche (3+)
dinsdag 2 June 2020 13:30 OC De Merselborre - Sint-Pieters-Leeuw Pluche (3+)
woensdag 3 June 2020 10:00 OC De Merselborre - Sint-Pieters-Leeuw Pluche (3+)
donderdag 4 June 2020 10:00 OC De Merselborre - Sint-Pieters-Leeuw Pluche (3+)
vrijdag 5 June 2020 13:30 OC De Merselborre - Sint-Pieters-Leeuw Pluche (3+)